Důležité info » Doprava

Na festival se nejpohodlněji dostanete samozřejmě autem, ale pro případ že nemáte možnost vlastního odvozu, nebo se s někým svést nabízíme několik tipů jak se dostat do Sedlce- Prčice. Jelikož předpokládáme, že nejvíce návštěvníků pojede z Prahy nebo přes Prahu, uvádíme spoje, které jedou právě z Prahy. V případě jiného místa výjezdu doporučujeme použít server idos.cz se zadáním cílové stanice Sedlec- Prčice nebo Heřmaničky.

Autem: Sedlec- Prčice, okres Příbram

Autobusem: Časově nejvýhodnější spojení z Prahy- Roztyl s jedním přestupem ve Voticích a Prahy- Na Knížecí také s jedním přestupem v Sedlčanech. Oba spoje zaberou cca 1hod. 30min.

Pokud nenajdete spoj vyhovující vašemu času odjezdu, je možnost kombinovat autobus a vlakem. Autobusem z Roztyl do Sudoměřic u Tábora, přestup na vlak do Heřmaniček a poté busem do Prčic. Autobus z Heřmaniček jezdí cca každou hodinu.

Vlakem: Pokud zvolíte cestování vlakem, nejjednodušší je jet přes Benešov do Heřmaniček a odtamtud jezdí cca každou hodinu bus do Prčic. Cesta vyjde cca na 2hod.

Věříme, že další typy spojení najdete na internetu a na festival se dopravíte co nejsnazším způsobem.

Na zvláštní žádost v sekci diskuze, připisujeme možnost spojení Tábor- Sedlec-Prčice. Ukázkový spoj, který můžete variabilně měnit změnou zadání na stránkách idos.cz najdete zde. :)

 


© 2009 sety.cz | DanP | CMS by Weebo | Loadtime: | 0,026252s |